Duomenų apsaugos deklaracija

2021 m. balandis

1. Bendra informacija

1.1. Atsakingas asmuo pagal duomenų apsaugos įstatymus:

„Peek & Cloppenburg B.V. & Co. KG“
Berliner Allee 2
40212 Diuseldorfas
El. paštas:[email protected]

(toliau – mes)

Mes esame „Peek & Cloppenburg KG“ (Diuseldorfas), įmonės kodas HRA 6862, įmonių grupės (toliau – „P&C grupė“) narys. Atkreipkite dėmesį į tai, kad yra dvi nepriklausomos įmonės „Peek & Cloppenburg“. Vienos iš jų būstinė yra Diuseldorfe, kitos – Hamburge. Kai šioje duomenų apsaugos deklaracijoje rašoma „Peek & Cloppenburg“, tai reiškia įmonę „Peek & Cloppenburg KG“ Diuseldorfe. Jos filialus galite rasti čia.


1.2. Su mūsų duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti šiuo adresu:


„Peek & Cloppenburg B.V. & Co. KG“
Datenschutzbeauftragte
Berliner Allee 2
40212 Diuseldorfas
El. paštas: datenschutz@peek –cloppenburg.de


1.3. Jūsų asmens duomenų apsauga mums yra labai svarbi. Jūsų duomenis mes tvarkome visų pirma siekdami parengti funkcionalią ir lengvai naudojamą interneto svetainę. Norime užtikrinti, kad šioje interneto svetainėje galėtumėte naudotis mūsų turiniu ir pasiūlymais. Be to, mes tvarkome jūsų duomenis tik tada ir tik tokia apimtimi, kiek tai leidžia įstatymai. Jei reikia išsamesnės informacijos, prašome skaityti tolimesnius paaiškinimus.


2. Asmens duomenų tvarkymas mūsų interneto svetainėje

2.1. Kiekvieną kartą, kai lankotės mūsų interneto svetainėje, mūsų sistema automatiškai renka duomenis ir informaciją iš jūsų kompiuterio sistemos. Šie duomenys saugomi mūsų sistemos žurnalo failuose (angl. log files). Minėti duomenys kartu su kitais asmens duomenimis neišsaugomi. Mes tvarkome šiuos duomenis:

 

 • informacija apie naršyklės tipą ir naudojamą jos versiją,
 • informacija apie jūsų naršyklėje naudojamą kalbą,
 • šalies nustatymai,
 • jūsų operacinė sistema,
 • jūsų IP adresas,
 • prieigos data ir laikas,
 • interneto svetainės, iš kurių jūsų sistema pasiekė mūsų interneto svetainę,
 • interneto svetainės, kurias jūsų sistema pasiekė per mūsų interneto svetainę.

2.2. Mūsų sistema privalo laikinai išsaugoti IP adresą, kad interneto svetainę būtų galima pateikti jūsų kompiuteryje. Jūsų IP adresas turi būti saugomas tol, kol bus naudojamasi svetaine. Taigi duomenų saugojimas žurnalo failuose reikalingas svetainės funkcionalumui. Šiuos duomenis taip pat naudojame savo svetainės optimizavimui ir informacinių technologijų sistemų apsaugojimui. Duomenys nebus naudojami rinkodaros tikslais. Teisinis šių duomenų ir žurnalo failų tvarkymo pagrindas yra Bendrojo duomenų apsaugos reglamento (toliau – BDAR) 6 straipsnio 1 dalies f punktas, mūsų teisėtas interesas suteikti jums funkcionalią ir patogią naudoti interneto svetainę.


2.3. Duomenys bus saugomi tol, kol bus pasiektas duomenų rinkimo tikslas. Duomenys, kurių reikia, norint pateikti interneto svetainę, tampa nebereikalingi, pasibaigus atitinkamai sesijai. Tada jūsų duomenys bus automatiškai ištrinti. Jei duomenys saugomi žurnalo failuose, duomenys bus automatiškai ištrinti ne vėliau kaip po septynių dienų. Jei pirmiau minėti duomenys bus tebesaugomi, jūsų IP adresas bus ištrintas arba taip pakeistas, kad nebebūtų įmanoma susieti prieigos su interneto ryšiu. Duomenų rinkimas interneto svetainei pateikti ir duomenų saugojimas žurnalo failuose yra būtini svetainės veikimui.


2.4. Jeigu, norėdami pagerinti svetainės naudojimą ir vartotojų patirtį, vertinsime, kaip naudojatės mūsų interneto svetaine, jūsų duomenis naudosime tik anonimizuota arba pseudonimine forma. Pseudoniminė forma suteikiama, pašalinant ir taip pakeičiant požymius, leidžiančius aiškiai nustatyti asmens duomenis. Be šių požymių jūsų asmens duomenų iššifruoti neįmanoma. Išsamesnę informaciją apie tai galite rasti šios Duomenų apsaugos deklaracijos 3 skyriuje.

3. Slapukai

3.1. Savo interneto svetainėje mes naudojame taip vadinamus slapukus. Tai yra tekstiniai failai, saugojami jūsų interneto naršyklėje arba kompiuterio sistemoje. Kai lankotės mūsų svetainėje, slapukas gali būti išsaugotas jūsų sistemoje. Jame yra individuali ženklų eilutė. Jums sekantį kartą lankantis svetainėje, slapukas gali būti panaudotas, identifikuojant jūsų naršyklę. Slapukai saugomi jūsų kompiuteryje, o duomenys iš jų perduodami į mūsų svetainę. Jau išsaugotus slapukus galima bet kada ištrinti. Tai taip pat galima padaryti automatiškai, atitinkamai nustatant savo naršyklę.


3.2. Informaciją apie „Techniškai būtinus slapukus“, „Slapukus naršymo elgsenai analizuoti“, „Slapukus rinkodaros tikslais“ ir „Socialinės žiniasklaidos slapukus“ rasite mūsų slapukų valdymo įrankyje (angl. Cookie Management Tool) ir paaiškinimuose, pateiktuose 3.4 –3.7 skyriuose. Slapukų valdymo įrankį galite pasiekti prieš pirmą apsilankymą mūsų interneto svetainėje arba bet kuriuo metu spustelėdami skydo piktogramą apatiniame dešiniajame mūsų svetainės kampe. Mūsų slapukų valdymo įrankyje taip pat galite bet kuriuo metu nuspręsti suaktyvinti arba išjungti atskirus slapukus.


3.3. Jūsų asmens duomenis su slapukų pagalba mes tvarkome tik turėdami aiškų jūsų sutikimą, išskyrus techniškai būtinus slapukus. Slapukų aktyvinimas yra savanoriškas. Jūs galite naudotis mūsų svetaine ir nesuaktyvinę slapukų. Taip pat galite bet kada atšaukti aktyvuotų slapukų pasirinkimą (sutikimą), išjungdami atskirus arba visus slapukus mūsų slapukų valdymo įrankyje.


3.4 – 3.6 SKRIPTO INTEGRAVIMAS IR INFORMACIJOS APIE SLAPUKUS PATEIKIMAS


4. Socialiniai papildiniai (angl. Social Plugins)

4.1. Mūsų interneto svetainėse naudojami šių socialinių tinklų (toliau – socialiniai tinklai) socialiniai papildiniai:

 

 • „Facebook“ (operatorius: „Facebook Inc.“, 1601 S. California Ave, Palo Altas, CA 94304, JAV)
 • „Xing“ (operatorius: XING SE, Dammtorstraße 30, 20354 Hamburgas, Vokietija)
 • „LinkedIn“, 1000 W. Maude Avenue, Saniveilis, CA 94085, JAV


4.2. Siekdami kuo geriau apsaugoti jūsų duomenis, mes naudojame techninius sprendimus, užtikrinančius, kad be išankstinio socialinių papildinių suaktyvinimo duomenys per socialinius papildinius nebūtų perduodami atitinkamam socialinio tinklo operatoriui.
Deaktyvuoti socialiniai papildiniai pradinėje būsenoje yra integruoti į mūsų interneto svetaines. Be atitinkamos aktyvacijos jie neužmezga ryšio su „Facebook“ serveriais ar kitais socialinių tinklų operatoriais. Po suaktyvinimo socialiniai papildiniai užmezga ryšį su atitinkamu socialiniu tinklu. Jei šiuos deaktyvuotus papildinius suaktyvinsite, spustelėdami svetainės apačioje esantį mygtuką „Aktyvinti socialinę žiniasklaidą“, ir taip duosite sutikimą, mes perduosime duomenis atitinkamiems socialiniams tinklams. Spustelėdami dar kartą, atitinkamame socialiniame tinkle galite pateikti rekomendaciją. Jei lankydamiesi mūsų interneto svetainėje jau esate prisijungę prie socialinio tinklo, daugiau prisijungimo dialogo langų gali nebūti. Spustelėjus mygtuką „Dalintis“, duomenys perduodami atitinkamam socialinio tinklo operatoriui. Informaciją apie tai, kokius duomenis tvarko atitinkamas teikėjas, galite rasti jo duomenų apsaugos informacijoje, pateiktoje 4.4 skyriuje.
Sutikimą galima bet kada atšaukti, spustelėjus mygtuką „Deaktyvuoti socialinę žiniasklaidą“.


4.3. Mes neturime įtakos jūsų duomenų tvarkymui, kurį vykdo atitinkamo socialinio tinklo operatorius. Kiekvienas suaktyvintas socialinis papildinys nustato slapuką su unikaliu identifikatoriumi kiekvieną kartą, įėjus į atitinkamą interneto svetainę. Tai leidžia socialiniam tinklui sukurti profilį apie tai, kaip naudojatės svetaine. Neatmetama galimybė, kad tokį profilį galima priskirti ir jums pirmą kartą registruojantis socialiniame tinkle.


4.4. Jei, lankydamiesi mūsų interneto svetainėje, jau esate prisijungę prie socialinio tinklo, jo operatorius gali priskirti apsilankymą jūsų asmeninei paskyrai, kai tik suaktyvinsite socialinius papildinius, kurie pagal numatytuosius nustatymus
yra išjungti. Informaciją apie duomenų rinkimo apimtį ir tikslą, duomenų tvarkymą ir naudojimą socialiniuose tinkluose, jūsų teises ir nustatymo galimybes, siekiant apsaugoti jūsų privatumą, galite rasti atitinkamo socialinio tinklo duomenų apsaugos informacijoje. Tai galima rasti šiais adresais:

 


4.5. Naudojant socialinės žiniasklaidos papildinius, mes veikiame kaip vadinamasis bendras duomenų valdytojas kartu su atitinkamo tinklo operatoriumi (BDAR 26 straipsnis). Susitarimą dėl bendros atsakomybės, sudarytą tarp mūsų ir „Facebook Ireland Ltd.“, 4 Grand Canal Square, Grand Canal Harbour, Dublinas 2 Airija, bet kada galite peržiūrėti naudodamiesi šia nuoroda:
https://www.facebook.com/legal/terms/page_controller_addendum Su „Facebook“ duomenų apsaugos pareigūnu galite susisiekti adresu:

https://www.facebook.com/help/contact/540977946302970 Ši priežiūros institucija yra atsakinga už „Facebook“:


Airijos duomenų apsaugos komisija
Data Protection Commission
21 Fitzwilliam Square South
Dublinas 2
D02 RD28
Airija
https://www.dataprotection.ie


„Facebook“ tvarkomi duomenys gali būti perduodami ne Europos Sąjungos valstybėms, visų pirma: „Facebook Inc.“, 1601 S. California Ave, Palo Altas, CA 94304, JAV.


4.6. Be socialinių papildinių, mūsų svetainėse taip pat yra paprastų internetinių nuorodų (pvz., į „Facebook“, „Instagram“ ir „Twitter“).


5. Kontaktinė informacija

Su mumis galite susisiekti el. paštu. Be jūsų el. pašto adreso, mes tvarkome tik tuos duomenis, kuriuos mums pateikėte mums adresuotame elektroniniame laiške. Teisinis pagrindas jūsų asmens duomenų tvarkymui yra BDAR 6 straipsnio 1 dalies b punktas.


6. Asmens duomenų perdavimas paslaugų teikėjams

6.1. Mes dirbame su paslaugų teikėjais, kurie mūsų vardu tvarko tam tikrus duomenis. Tai daroma išimtinai pagal galiojančius duomenų apsaugos įstatymus. Visų pirma, mes esame sudarę sutartis su savo paslaugų teikėjais – kiek tai yra
teisiškai reikalaujama – dėl duomenų tvarkymo mūsų vardu. Šios sutartys atitinka BDAR 28 straipsnio reikalavimus ir pateikia paslaugų teikėjams nurodymus, kaip tvarkyti duomenis. Kruopščiai atrinkdami ir reguliariai tikrindami, mes užtikriname, kad mūsų paslaugų teikėjai imtųsi visų organizacinių ir techninių priemonių, būtinų jūsų duomenims apsaugoti.


6.2. Jei asmens duomenys perduodami gavėjams trečiosiose šalyse (už EEE ribų), tai daroma remiantis atitinkamais ES Komisijos sprendimais dėl tinkamumo arba tinkamomis garantijomis pagal įmonėms privalomas taisykles. Jūsų prašymu mielai suteiksime jums daugiau informacijos apie numatytas tinkamas garantijas.


7. Jūsų, kaip vartotojo, teisės

Toliau mes apibendrinsime jūsų teises pagal BDAR:

 • Teisė susipažinti su duomenimis (BDAR 15 straipsnis)

Galite paprašyti išsamios informacijos apie savo asmens duomenis ir duomenų tvarkymo aplinkybes, pvz., šių duomenų tvarkymo tikslus arba saugojimo trukmę.

 • Teisė reikalauti ištaisyti duomenis (BDAR 16 straipsnis)

Jūs turite teisę paprašyti mūsų ištaisyti jūsų duomenis, jei jie neteisingi.

 • Teisė reikalauti ištrinti duomenis (BDAR 17 straipsnis)

Jūs turite teisę reikalauti, kad ištrintume jūsų asmens duomenis, jei šie duomenys nebėra reikalingi dėl teisinių priežasčių arba jų nebegalima tvarkyti.

 • Teisė apriboti duomenų tvarkymą (BDAR 18 straipsnis)

Jūs turite teisę užkirsti kelią tolesniam jūsų asmens duomenų tvarkymui, pvz., jeigu jūsų duomenų dar negalima ištrinti dėl duomenų saugojimo reikalavimų.

 • Prievolė pranešti (BDAR 19 straipsnis)

Mes privalome kiekvienam duomenų gavėjui, kuriam buvo atskleisti asmens duomenys, pranešti apie bet kokį asmens duomenų ištaisymą, ištrynimą arba tvarkymo apribojimą, nebent to padaryti nebūtų įmanoma arba tai pareikalautų neproporcingų pastangų. Jums paprašius, mes iš anksto informuosime jus apie tuos duomenų gavėjus.

 • Teisė į duomenų perkeliamumą (BDAR 20 straipsnis)

Jūs turite teisę iš mūsų gauti savo asmens duomenis įprastai naudojamu ir kompiuteriu skaitomu formatu arba prašyti, kad perduotumėme šiuos duomenis kitam atsakingam asmeniui.

 • Teisė nesutikti (BDAR 21 straipsnis)

Kai jūsų asmens duomenys tvarkomi, siekiant atlikti užduotis, vykdomas viešojo intereso labui (BDAR 6 straipsnio 1 dalies e punktas) arba siekiant apginti teisėtus interesus (BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas), turite teisę bet kuriuo metu nesutikti, kad jūsų asmens duomenys būtų tvarkomi. Mes nebetvarkysime jūsų asmens duomenų pirmiau nurodytais tikslais, išskyrus šiuos atvejus:

 • yra įtikinamų teisėtų priežasčių, kurios yra viršesnės už jūsų interesus, teises ir laisves, arba
 • siekiant pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus.

Galite bet kada nesutikti, kad jūsų duomenys būtų naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais. Jei pateiksite prieštaravimą, mes nebetvarkysime jūsų duomenų tiesioginės rinkodaros tikslais.

 • Teisė nesutikti su automatizuotu atskirų sprendimų priėmimu (BDAR 22 straipsnis)

Jūs turite teisę, kad jums nebūtų taikomas tik automatizuotu duomenų tvarkymu, įskaitant profiliavimą, grindžiamas sprendimas, dėl kurio jums kyla teisinės pasekmės arba kuris jums panašiu būdu daro didelį poveikį.

Automatizuotas sprendimas yra leidžiamas išimtinais atvejais, jei (i) jūs iš anksto davėte aiškų sutikimą arba (ii) sprendimas reikalingas sudarant ar vykdant sutartį tarp jūsų ir mūsų, arba (iii) taikytinos teisinės nuostatos leidžia tai padaryti ir šiose teisinėse nuostatose yra numatytos tinkamos priemonės jūsų teisėms ir laisvėms bei teisėtiems interesams apsaugoti.
(i) ir (ii) atvejais mes imamės tinkamų priemonių apsaugoti jūsų teises ir laisves bei teisėtus interesus. Jūs galite paaiškinti savo požiūrį, užginčyti automatizuotą sprendimą ir paprašyti, kad vienas iš mūsų darbuotojų peržiūrėtų jį asmeniškai.


Automatizuotas sprendimų priėmimas ir profiliavimas nevykdomi.

 • Teisė pateikti skundą priežiūros institucijai (BDAR 77 straipsnis)

Jūs turite teisę pateikti skundą atsakingai priežiūros institucijai, jei manote, kad mes tvarkome jūsų asmens duomenis, pažeisdami BDAR. Už mus atsakinga duomenų apsaugos institucija yra Šiaurės Reino-Vestfalijos žemės duomenų
apsaugos institucija: Landesbeauftragte für den Datenschutz, Kavalleriestraße 2 –4, 40213 Diuseldorfas, el. paštas: [email protected].

All privacy statements:

share this page